Zdjęcia z drona

Wznieś swoją ofertę na wyższy poziom!

Szukasz sposobu na wyróżnienie swojej oferty nieruchomości na tle konkurencji? Uzupełnij ją zdjęciami z drona! Oferujemy profesjonalne usługi fotograficzne z powietrza, które uatrakcyjnią Twoją ofertę i pomogą Ci szybciej sprzedać lub wynająć dom, mieszkanie, działkę lub inną nieruchomość. Nasz operator drona to zawodowy fotograf. Wykona niesamowite ujęcia z lotu ptaka, które zaprezentują Twoją nieruchomość z zupełnie nowej perspektywy. Pokażemy nie tylko samą nieruchomość z każdej strony, ale także jej otoczenie, co pozwoli potencjalnym klientom lepiej wyobrazić sobie jej położenie i atuty. Możemy także nanieść na zdjęcia dodatkową warstwę informacyjną, która odpowie kupującym na wiele pytań, zautomatyzuje i uprości proces sprzedaży, a także ułatwi dojazd i orientację w terenie. Zdjęcia z drona dadzą też sygnał oglądającym, że właściciele nieruchomości nie mają nic do ukrycia.

Korzyści dla sprzedających nieruchomości

Szybsza sprzedaż lub wynajem. Badania pokazują, że nieruchomości ze zdjęciami lotniczymi sprzedają się średnio o 30% szybciej.

Wyższa cena. Atrakcyjne zdjęcia mogą pomóc Ci uzyskać wyższą cenę za swoją nieruchomość.

Profesjonalny wizerunek. Zdjęcia z drona to doskonały sposób na zaprezentowanie profesjonalnego podejścia do reklamy nieruchomości oraz nowoczesnego arsenału narzędzi reklamowych.

Dokumentacja stanu nieruchomości. Zdjęcia z drona mogą posłużyć jako dokumentacja stanu nieruchomości przed rozpoczęciem remontu lub budowy.

Wirtualny spacer z drona. Zdjęcia z drona mogą być wykorzystane do stworzenia wirtualnego spaceru po nieruchomości lub uzupełnienia wirtualnego spaceru wewnątrz, co uatrakcyjni ofertę oraz zachęci do większej interakcji.

Filmy z drona. Możliwość stworzenia filmu z drona przy okazji zdjęć albo dodania do filmu z ziemi ujęć z powietrza również podniesie prestiż i atrakcyjność oferty oraz ułatwi potencjalnym klientom zapoznanie się z nieruchomością.