Wirtualny spacer z drona

Wirtualny przelot nad nieruchomością

Szukasz innowacyjnego sposobu na profesjonalne zaprezentowanie swojej nieruchomości? Postaw na wirtualny spacer z drona! Ta nowoczesna technologia pozwala potencjalnym klientom na zwiedzenie nieruchomości z nowej perspektywy oraz pokazanie jej lokalizacji w szczegółowym i interaktywnym otoczeniu. Ten rodzaj prezentacji znajduje szczególne zastosowanie przy nieruchomościach gruntowych, aczkolwiek panoramy z drona można też z powodzeniem połączyć z panoramami z ziemi oraz z wnętrza nieruchomości, pokazując w ten sposób jej pełen potencjał. Możliwość dodania warstwy informacyjnej do spaceru w postaci grafik, metraży, hotspotów lub okienek pop-up uczyni spacer jeszcze bardziej angażującym. 

Dzięki wirtualnemu spacerowi z drona, wstępna kwalifikacja nieruchomości w procesie sprzedażowym może odbywać się całkowicie zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu i tracenia czasu oraz kosztów dojazdu. Eliminuje to też większość niezdecydowanych klientów i oszczędza obydwu stronom zachodu.

Korzyści z zastosowania wirtualnych spacerów z drona

Pełna perspektywa, która pokaże całą nieruchomość i jej otoczenie, a także umożliwi pokazanie trudno dostępnych miejsc, takich jak działki zalesione czy tereny nadwodne.

Angażując uwagę odbiorcy, poprzez swoją interaktywność wirtualne spacery z drona sprawiają, że oferty zapadają w pamięć. 

Unikalne ujęcia panoramiczne, zwiększają szansę zachwycenia potencjalnych kupców, szczególnie gdy są oglądane w goglach VR.

Skuteczne narzędzie marketingowe, które pomaga sprzedawać nieruchomości szybciej i za wyższą cenę.

Wyróżnienie się na tle konkurencji i zwiększenie prestiżu oferty oraz agencji.

Atrakcyjne materiały możliwe do opublikowania w ogłoszeniach na portalach i na stronach www.