Wizualizacje Nieruchomości - Plany 3D

Wizualizacje nieruchomości, Plany 3D i rzuty to określenia używane zamiennie. Należą do podstawowego zestawu narzędzi sprzedażowych, ułatwiających potencjalnym klientom wyobrażenie sobie układu, proporcji i wymiarów nieruchomości oraz pomagającym w planowaniu remontu lub aranżacji przestrzeni. W połączeniu z profesjonalnymi zdjęciami nieruchomości, rzuty lub wizualizacje 3D układu pomieszczeń stanowią dziś złoty standard każdej profesjonalnej oferty nieruchomości.

Korzyści z wykorzystania planów 3D

Pełniejsza prezentacja nieruchomości: Plany 3D pozwalają uzupełnić ofertę o informację wizualną tego, czego nie widać na zdjęciach.

Większa satysfakcja klientów: Wszyscy uczestnicy transakcji na rynku nieruchomości są z niej bardziej zadowoleni jeżeli oferta jest profesjonalnie opisana wizualnie. Wszystkim stronom oszczędza to niedopowiedzeń, nieporozumień i straconego czasu.

Większe zainteresowanie: Oferty, które zawierają rzuty lub plany 3D, skupiają na sobie więcej uwagi, ponieważ rozkład pomieszczeń jest przez poważnych klientów zawsze uważnie studiowany.

Wirtualne spacery: Plany 3D mogą być wykorzystane jako interaktywna mapa w wirtualnym spacerze panoramicznym po nieruchomości, co ułatwi potencjalnym klientom orientację w przestrzeni. 

Pomoc przy aranżacji wnętrza: Mogą być wykorzystane do celów projektowych, np. do planowania wnętrza. Istnieje także możliwość zwizualizowania umeblowanego już rzutu 3D, co może ułatwić potencjalnym klientom wyobrażenie sobie gotowej aranżacji wnętrza.

Wykonywane przez nas plany są minimalistyczne i przejrzyste. Poziom szczegółowości jest dostosowany do jego celu i tak np. nieruchomości na sprzedaż modelujemy nieumeblowane tak, aby nie narzucać potencjalnemu nabywcy konkretnej aranżacji, a jedynie zaprezentować układ pomieszczeń i to w jaki sposób są ze sobą skomunikowane a także elementy niezmienne obiektu – drzwi, schody, okna, etc. Dla odbiorców bardziej technicznych możemy na plan nanieść także wymiarowanie i opis pomieszczeń. Naturalnym uzupełnieniem planów 3D są zintegrowane z nimi wirtualne spacery nieruchomości.