Google Street View

Wirtualne spacery wewnątrz firm
logo-GSV-horizontal

Czym jest Google Street View?

To usługa stanowiąca część Map Google i aplikacji Google Earth, która dzięki zdjęciom panoramicznym wykonanym z poziomu ulicy umożliwia interaktywne, wirtualne zwiedzanie miejsc na całym świecie. Street View jest ciągle rozwijane i aktualizowane, a od jakiegoś czasu daje także możliwość zwiedzania wnętrz firm. Bez względu na profil prowadzonej działalności, Twoja firma może już dziś przystąpić do programu, umówić sesję i zacząć czerpać korzyści płynące z publikacji wirtualnego spaceru jej siedziby bezpośrednio w usługach Google.

Gdzie znaleźć wirtualne spacery w Google?

Google dba o to, aby wirtualne spacery Google Street View były odpowiednio wyeksponowane w interfejsie wyszukiwarki oraz w Mapach Google. Widoczność spacerów została zaprojektowana zgodnie ze złotą zasadą trzech kliknięć i tyle też wystarcza, aby wyszukać miejsce i wirtualnie zwiedzić jej wnętrze. Opublikowany w Google spacer można także umieścić na stronie WWW firmy, co podnosi wiarygodność, zwiększa prestiż i podkreśla jej profesjonalny wizerunek. 

1 %
Polaków szuka w sieci informacji na temat produktów i usług
1 %
UŻYTKOWNIKÓW POLSKIEGO INTERNETU WYSZUKUJE INFORMACJI W GOOGLE
1 %
Klientów poświęca więcej uwagi treściom z profesjonalnymi zdjęciami
1 %
Wzrost konwersji klientów po obejrzeniu wirtualnego spaceru firmy

Korzyści

Dla firm oraz dla klientów

Lepsza Widoczność

Jeden obraz to więcej niż tysiąc słów. Wirtualny spacer daje możliwość obejrzenia całego lokalu o każdej porze dnia i nocy, przyciąga uwagę klientów oraz wpływa na rozpoznawalność firmy o wiele bardziej niż tradycyjne media.

Wyższa Pozycja

Zoptymalizowany profil firmy w usługach Google z opublikowanym wirtualnym spacerem Google Street View wpływa na wyższe wyniki lokalnych wyszukiwań w wyszukiwarce Google oraz w Mapach Google.

Więcej Konwersji

Badanie opinii publicznej przeprowadzone dla Google wykazało, że użytkownicy wyszukiwarki są ponad dwukrotnie bardziej skłonni by fizycznie odwiedzić lokalną firmę po obejrzeniu jej wnętrza na wirtualnym spacerze.

profesjonalny wizerunek

Konsumenci kupują oczami. Przemyślana identyfikacja wizualna firmy, w połączeniu z profesjonalnymi zdjęciami wnętrz, produktów, usług i pracowników jest tym, co kreuje w oczach klienta profesjonalny wizerunek firmy online.

Prestiż, Wiarygodność

Google Street View pozwala Twojemu biznesowi wyróżnić się na tle konkurencji podnosząc jego prestiż. Publikacja bezpośrednio w Google czyni go bardziej transparentnym i wiarygodnym poprzez skojarzenie z powszechnie znaną marką.

Efekt WOW!

Interaktywność wirtualnych spacerów powoduje efekt WOW! Dzięki temu treści te są dużo chętniej udostępniane. Ruchome zdjęcia na Facebooku, filmy 360 na Youtube i Instagramie, a największe emocje zapewnia oglądanie ich w goglach VR.

Ułatwiona lokalizacja

Wirtualny spacer wnętrza lokalu zaczyna się od widoku z zewnątrz. Rozwiązuje to częsty problem nieaktualnego Street View z ulicy i pomaga zlokalizować wejście w aktualnym otoczeniu, a także ułatwia nawigację wewnątrz lokalu.

Oszczędność Czasu

Możliwość obejrzenia wnętrza firmy zaspokaja ciekawość klientów, odpowiada na wiele pytań i rozwiewa ich wątpliwości. Wiedząc czego się spodziewać, klienci są bardziej zdecydowani i nie marnują czasu na niekonkretne pytania.

Spełnione Oczekiwania

Klienci odwiedzający firmę po raz pierwszy podejmują decyzję często wyłącznie w oparciu o materiały w Google! Wirtualny spacer zapobiega rozczarowaniu w konfrontacji z rzeczywistością, pokazując wszystko takim jakie jest naprawdę.

Nasze realizacje

Galeria wybranych wirtualnych spacerów opublikowanych przez nas w Google Street View

NOSPR

Sala Koncertowa Narodowej Orkiestry Symfonicznej
Polskiego Radia - Katowice, PL

Lotnisko KTW

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Wojciecha Korfantego, Katowice - Pyrzowice, PL

Ascott Tahlia

HOTEL - Dżedda, Arabia Saudyjska

Metropolitan Hotel Dubai

HOTEL - Dubaj, ZEA

Barasti Beach Club

Klub hotelu MARRIOTT LE MERIDIEN MINA SEYAHI - DUBAJ, ZEA

Freddy's Restrobar

Bar W HotelU FORTUNE PLAZA - DUBAJ, ZEA

Cadenza

Restauracja - KAtowice, Pl

Icon Bar & Lounge

Bar Hotelu Radisson Blu - Dubaj, ZEA

BM Quality Med

Klinika Medyczna - Gliwice, PL

Glivdental

Klinika Dentystyczna - Gliwice, PL

JYSK

Sklep Meblowy - Dubaj, ZEA

Sofabulous

Sklep Meblowy - Dubaj, ZEA

Przystanek Woodstock

Festiwal - Kostrzyn nad Odrą, PL

GI Aviation

Charter Samolotów - Abu dhabi, ZEA