Logo Panoramo
polski
 
tlo-lewy-bok
loading...
Ładowanie...
Prezentacje 360 Obiektów Komercyjnych

CZYM SĄ WIRTUALNE WYCIECZKI?


Panoramy sferyczne, na bazie których powstają Wirtualne Wycieczki, to wykonane specjalną techniką zdjęcia obejmujące kąt widzenia pełnych 360°. Przenoszą oglądającego do sfotografowanego miejsca pozwalając rozglądać się w dowolnym kierunku, w górę i w dół, a także przechodzić pomiędzy scenami.
Wirtualne Wycieczki znane też jako wirtualne spacery lub wirtualne wizyty, powstają w efekcie połączenia ze sobą od kilku, czasem nawet do kilkuset panoram sferycznych wraz z odpowiednią oprawą graficzną, tradycyjnymi zdjęciami, dźwiękami, lektorem lub muzyką, opisami, systemem nawigacji, a nawet animacjami i filmami. Interaktywne elementy wycieczki mogą być też powiązane z zewnętrzną treścią za pomocą odnośników. Złożona w ten sposób prezentacja publikowana jest w technologii Flash, dzięki czemu jest kompatybilna z ponad 99,6% komputerów w sieci. Między innymi dlatego rozwiązanie to w dużym tempie zdobywa popularność w internecie.

KORZYŚCI:


- Innowacyjność i atrakcyjność wizualna - Gwarantuje pozytywny odbiór oraz skuteczne przykucie uwagi klienta do lokalu, usługi lub produktu, czy też wydarzenia. Bardzo mocno wpływa także na marketing wirusowy, czyli samoistne polecanie i przekazywanie sobie ciekawych linków wśród znajomych.
- Wygoda i łatwość obsługi - Dzięki Wirtualnym Wycieczkom osoba odwiedzająca Państwa stronę ma możliwość kompletnego zwiedzenia prawdziwego obiektu nie ruszając się sprzed komputera, a dzięki pełnej interaktywności, oglądający mogą najpełniej doznać wirtualnej rzeczywistości obiektu i zaplanować pobyt, co sprawia, że chcą się tam fizycznie znaleźć!
- Jakość i funkcjonalność - Nasze panoramy wykonujemy profesjonalnym sprzętem renomowanych firm, w technologii HDR, co w połączeniu z naszym dużym doświadczeniem, czyni ich jakość bezkompromisową. Nie boimy się także sięgać wyżej- zdjęcia mogą być wykonane nawet z wysokości 7m!
- Standard i prestiż - Zdecydowana większość liczących się na rynku podmiotów dokłada wszelkich starań, aby ich wizerunek online był ciekawy i atrakcyjny wizualnie. Profesjonalne, interaktywne ukazanie Państwa oferty wpływa zdecydowanie na wzrost prestiżu marki. W niektórych branżach, np. w hotelarstwie, wirtualne wycieczki stały się już wręcz standardem.


ZASTOSOWANIE:


Z Wirtualnych Wycieczek szczególnie chętnie korzystają hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, a także prywatni kwaternicy. Doskonale sprawdzają się one w branży gastronomicznej i rozrywkowej, a więc restauracje, puby, kluby, sale bankietowe i konferencyjne, wszelkie parki rozrywki i centra sportowe. Właściciele salonów urody, SPA, gabinetów odnowy biologicznej oraz prywatnych gabinetów medycznych również zdają sobie sprawę jak ważne jest dziś atrakcyjne pokazanie ich lokalu w internecie. Wirtualne Prezentacje stanowią idealną formę reklamy i realną możliwość pokazania w sieci efektów swojej pracy dla biur projektujących budynki, architektów i dekoratorów wnętrz, a także dla firm zajmujących się projektowaniem i aranżacją ogrodów. Wśród klientów zamawiających Wirtualne Wycieczki znajdziemy również muzea, galerie i urzędy miast, dla których autopromocja jest jedną ze statutowych działalności, a także centra handlowe, butiki, sklepy, salony, a nawet warsztaty samochodowe. Naturalnym odbiorcą Wirtualnych Prezentacji jest też, oczywiście, rynek nieruchomości.
Technologia panoram posiada cały szereg potencjalnych obszarów wykorzystania, a w odpowiednich rękach staje się wyjątkowym narzędziem do realizacji różnych ciekawych pomysłów.

Strony WWW

tlo-prawy-bok
 
Google Street View | Trusted - Rekomendowany Fotograf Google