Logo Panoramo
polski
 
tlo-lewy-bok
loading...
Ładowanie...
Zdjęcia firmowe Google Business Photos

Czym są wirtualne spacery w technologii Google Street View
?

Dla firmy jest to wyjątkowa okazja, aby dać się odnaleźć i pokazać swoją siedzibę internautom tak lokalnie, jak i na całym Świecie. Dzięki technologii Google Street View, wszyscy użytkownicy Google będą mieli możliwość szybkiego, łatwego i intuicyjnego znalezienia oraz zwiedzenia Twojego lokalu od środka. Poprzez naniesienie wykonanych przez fotografa wysokiej jakości, interaktywnych zdjęć panoramicznych na Mapy Google™, otrzymujemy możliwość wirtualnego spaceru po obiekcie. Oznacza to, że oglądający będą mogli przechodzić od punktu do punktu i rozglądać się we wszystkie strony za pomocą myszki lub dotykowego ekranu. W ten sposób przybliżymy im atmosferę Twojego lokalu, pozwolimy zapoznać się z układem pomieszczeń, jego wystrojem i wszelkimi atutami Twojej firmy. Tak przygotowane wirtualne wycieczki są publikowane bezpośrednio na serwerach i w usługach Google, co uczyni Twoją firmę atrakcyjniejszą, bardziej widoczną i łatwiejszą do wyszukania. Zobacz oficjalne video prezentujące możliwości projektu i śledź lokalne realizacje na naszym fanpage'u na Facebooku.


Jak to pomoże Twojej firmie?

ROZSZERZONA WIDOCZNOŚĆ W WYNIKACH WYSZUKIWANIA GOOGLE

Dzięki naszej usłudze zwiększysz widoczność swojego biznesu w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google, a także na Mapach Google™, na portalu społecznościowym Google+ oraz na nowych, zoptymalizowanych pod kątem biznesowym, stronach Google+ Lokalnie™. Do strony firmowej Google+ Lokalnie™ możesz łatwo dodać adres swojej witryny WWW i/lub link do mediów społecznościowych, by przyciągnąć jeszcze więcej potencjalnych klientów. Ponadto, zdjęcia z linkami do strony firmowej pojawią się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google, co już na pierwszy rzut oka zdecydowanie przyciągnie wzrok oglądających. Wyszukujący ujrzą także zdjęcie „Zobacz wnętrze”, które wyróżni Cię w wynikach i umożliwi im bezpośrednie przejście do wirtualnego zwiedzania lokalu. Wreszcie, jeżeli umiejscowienie lokalu na to pozwoli, wycieczka zostanie połączona z obecnymi punktami Google Street View™. Potencjalni klienci będą wtedy mogli odwiedzić Twoją firmę bezpośrednio z ulicy w Street View™, co uczyni całe wirtualne doświadczenie kompletnym, zarówno dla Twojej firmy, jak i dla Twoich klientów.

Rozszerzone wyniki wyszukiwania Rozszerzone wyniki wyszukiwania Rozszerzone wyniki wyszukiwania
Rozszerzone wyniki wyszukiwania Rozszerzone wyniki wyszukiwania Rozszerzone wyniki wyszukiwania


PRZEWAGA NAD KONKURENCJĄ

Nie ma znaczenia czy jesteś właścicielem sklepu, baru, restauracji, hotelu, siłowni, kwiaciarni, salonu samochodowego, nowoczesnego biura czy firmy produkcyjnej. To jasne, że prawie każda firma może dziś skorzystać z tego innowacyjnego narzędzia marketingu internetowego, żeby poszerzyć i uatrakcyjnić swą widoczność w sieci oraz wspomóc kreowanie profesjonalnego, otwartego na klienta wizerunku. Jeżeli atrakcyjnie się pokażesz i dasz się łatwo znaleźć - przyciągniesz uwagę klientów. Jeśli pozwolisz im wirtualnie odwiedzić Twoją firmę i interaktywnie poczuć jej atmosferę - zachęcisz ich do rzeczywistej wizyty. To proste!

Panna młoda szukająca wymarzonej sali weselnej zajrzy do wnętrza, by ocenić jej wielkość i wystrój; mężczyzna chcąc zarezerwować romantyczną kolację dla dwojga, oceni czy restauracja spodoba się jego drugiej połowie, przejrzy menu, a nawet wybierze konkretny stolik; osoba szukająca nowej siłowni zobaczy w jaki sprzęt wyposażona jest konkretna placówka, a także jakie zaplecze oferuje; klient sklepu firmowego zwróci uwagę na szeroki asortyment produktów oraz na promocyjne ekspozycje - to realne przykłady pokazujące jak wirtualny spacer Google zaangażuje przyszłych klientów do poświęcenia więcej uwagi Twojej firmie, zamiast skupiać się na ofercie konkurencji. Korzyści są nieograniczone, ponieważ wszyscy kupujemy oczyma! Pamiętajmy też, że "Jeden obraz wart jest tysiąc słów".

KOMPATYBILNOŚĆ Z URZĄDZENIAMI MOBILNYMI

Smartfony i tablety zdobywają coraz większą popularność, a rynek urządzeń mobilnych rozwija się w ogromnym tempie zarówno w Polsce, jak i na świecie. Użytkownicy będą mogli odwiedzić Twoją firmę wirtualnie w domu, biurze, siedząc przed komputerem, ale też będąc w drodze, korzystając ze swojego smartfona lub tabletu. Dzięki dbałości o optymalizację, wirtualne spacery oparte na technologii Google Street View™ działają niesamowicie płynnie na większości współczesnych urządzeń mobilnych. Dostarczają fantastycznych wrażeń wizualnych i praktycznie nie mają ograniczeń co do używanego sprzętu. Technologia ta, dzięki spójnym standardom, gwarantuje też integrację z wszystkimi obecnymi oraz przyszłymi nowinkami technicznymi, więc możesz mieć 100% pewności, że Twój spacer będzie dostępny dla użytkowników zarówno teraz, jak i w przyszłości.

FOTOGRAFIE DO UŻYTKU KOMERCYJNEGO

Wraz z wirtualnym spacerem panoramicznym Twojej firmy, otrzymasz darmowo komplet profesjonalnych, klasycznych zdjęć wybranych elementów lokalu. Podobnie jak w przypadku wirtualnej wycieczki, otrzymasz prawa autorskie do wszystkich tradycyjnych fotografii wykonanych w trakcie sesji. Oznacza to, że możesz je wykorzystać we wszystkich celach marketingowych, umieszczać we własnych materiałach promocyjnych, ulotkach itp. Wirtualna wycieczka Google oraz tradycyjne fotografie lokalu znajdą się na stronie Google+ Lokalnie™ oraz Mapach Google™, lecz zarówno jedno jak i drugie możesz umieścić na własnej stronie, blogu, czy profilu na Facebooku. Bezpośredni link do spaceru można też łatwo wysłać przez pozostałe sieci społecznościowe (Twitter, LinkedIn) oraz email.PODSUMOWANIE KORZYŚCI
  • Strona firmowa Twojej firmy na portalu Google+™ oraz pozostałe Twoje wpisy zostaną zoptymalizowane pod kątem wyświetlania się na lepszych pozycjach w odpowiednich kategoriach na Google Maps™, dzięki czemu pojawisz się częściej i w większej liczbie usług Google oraz dasz się znaleźć szerszemu gronu klientów. Wyróżnisz się także dzięki rozszerzonym wynikom wyszukiwania w wyszukiwarce Google.
  • Zyskasz nowych i utrzymasz dotychczasowych klientów – wirtualna wycieczka Google i profesjonalne zdjęcia lokalu znacząco wydłużą czas, jaki użytkownicy poświęcą na oglądanie Twojego biznesu, zamiast Twojej konkurencji, co sprawi, że zostaniesz lepiej zapamiętany.
  • Zaangażujesz swoich klientów. Interaktywna, wirtualna wycieczka to doskonały sposób na zaprezentowanie wystroju, atmosfery i unikalnych cech Twojego biznesu. Sezonowe aktualizowanie zdjęć to również świetny sposób, by utrzymać wizerunek na bieżąco i pokazać klientom, co nowego masz do zaoferowania.
  • Umieścisz interaktywną wycieczkę bezpośrednio na swojej stronie WWW i na facebookowym fanpage’u, aby pokazać się jeszcze większej liczbie klientów. Dzięki hostingowi Google, nie wpłynie to na płynność wycieczki, ani nie obciąży transferu Twojej strony.
  • Wszystkie zdjęcia będą Twoją własnością – nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów licencyjnych, a otrzymasz profesjonalne, klasyczne zdjęcia, które wykorzystasz też w innych działaniach marketingowych.
  • Jest to jednorazowa inwestycja, która zwraca się za każdym razem gdy ktoś szuka Twoich usług lokalnie, w przeciwieństwie do większości działań marketingowych, które opierają się na powtarzalnych, okresowych opłatach. Jednym słowem brak jakichkolwiek dodatkowych opłat, abonamentów, etc.
  • Na koniec szczypta statystyk z 2013r., które mówią same za siebie…

97% wyszukiwań w Polsce odbywa się za pośrednictwem Google.
80%
konsumentów szukających lokalnych usług, produktów lub firm zaczyna lub kończy na wyszukiwarce Google Maps™
60%
klientów poświęca więcej uwagi wynikom wyszukiwania, jeżeli te zawierają profesjonalne zdjęcia.
54% posiadaczy smartfonów posiada zainstalowaną aplikację Google Maps™. To najczęściej używana aplikacja na świecie.
1,168,000,000 to przybliżona liczba użytkowników wyszukiwarki Google.
180,128,000,000 to średnia miesięczna liczba wyszukiwań w Google.


Kto sfotografuje Waszą firmę?


TWÓJ REGIONALNY CERTYFIKOWANY FOTOGRAF GOOGLE

Nasz fotograf, to wybrany przez Google profesjonalista z dużym doświadczeniem w branży, który przeszedł cykl szkoleń i otrzymał certyfikację Google. To właśnie ona uprawnia nas do wykonywania wirtualnych spacerów w technologii Google Street View™. Gwarantuje także, że standard naszych usług jest zgodny z wszelkimi wymaganiami technicznymi i jakościowymi narzuconymi przez Google. Nasz personel zajmie się wszystkim od A do Z. W razie potrzeby doradzi i zadba o to, by każde zdjęcie podkreślało wyjątkowe cechy Twojej firmy. Nie musisz się niczym przejmować, gotowe zdjęcia trafią bezpośrednio na serwery Google.

tlo-prawy-bok
 
Google Street View | Trusted - Rekomendowany Fotograf Google