Logo Panoramo
polski
 
tlo-lewy-bok
loading...
Ładowanie...
Oferta

STRONY WWW


Strona WWW to w dzisiejszych czasach podstawowe narzędzie działań marketingowych, a jednocześnie najprostsza oraz niezbędna forma zaistnienia w świadomości milionów użytkowników Internetu. Własny serwis WWW jest dla Państwa klientów wizytówką firmy, a często też i pierwszą formą kontaktu. Celem jego budowy jest podkreślenie prestiżu i wzmacnianie rozpoznawalności marki wśród Państwa klientów. Aby witryna spełniała wszystkie te cele, musi być profesjonalnie przygotowana i ciągle aktualizowana tak, by zachęcała odwiedzających do zainteresowania się oferowanym przez Państwa zakresem usług lub towarów. Ważną zaletą płynącą z posiadania serwisu WWW jest jego dostępność w sieci przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, co w połączeniu z niskim kosztem inwestycji oraz szybką stopą zwrotu czyni go obowiązkowym elementem marketingowym każdego szanującego się przedsięwzięcia!

Cechy tworzonych przez nas stron WWW:

- Nowoczesny wygląd – oferujemy atrakcyjną, profesjonalnie zaprojektowaną i wyróżniającą się szatę graficzną dopasowaną do potrzeb projektu i Państwa wytycznych oraz spójną z dotychczasowym wizerunkiem firmy,
- Wysoka jakość wykonania – nasze strony tworzymy przy użyciu nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań programistycznych, które, dzięki modułowej budowie, pozwalają na łatwe aktualizacje i dalsze rozwijanie serwisu w miarę pojawiających się potrzeb, nie wymagając przy tym od administratora znajomości języka programowania, ani umiejętności z zakresu IT,
- Kompatybilność - dzięki zastosowaniu praktyk zgodnych ze standardami sieciowymi, projektowane przez nas witryny wyświetlają się prawidłowo we wszystkich wiodących przeglądarkach internetowych takich jak Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera czy Safari,
- Profesjonalny system CMS – dajemy Państwu narzędzie do samodzielnego zarządzania zawartością strony, z możliwością łatwego dodawania nowych podstron oraz wprowadzania i edycji tekstów, zdjęć, linków, dokumentów i banerów,
- Łatwe pozycjonowanie strony - cały proces tworzenia strony WWW jest nakierowany na jej jak najlepsze pozycjonowanie w Google metodą SEO (naturalne pozycjonowanie) - opisujemy podstrony, elementy strony, słowa kluczowe tak, aby bez dodatkowych kosztów Państwa strona pokazywała się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania,

PANORAMY SFERYCZNE i WIRTUALNE WYCIECZKI PANORAMICZNE 360°


Panoramy sferyczne to rozwiązanie, które w dużym tempie zdobywa popularność w internecie. Znajduje ono zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się innowacyjność, atrakcyjność wizualna oraz skuteczne przykucie uwagi klienta do produktu, usługi lub lokalu, a nawet wydarzenia. Dzięki pokrywanej w 360 stopniach przestrzeni oraz możliwości pełnej interakcji z użytkownikiem, oglądający mogą najpełniej doznać wirtualnej rzeczywistości, co sprawia, że chcą się tam fizycznie znaleźć. Daje im także możliwość spojrzenia na świat z zupełnie innej perspektywy, a w odpowiednich rękach staje się wyjątkowym narzędziem do realizacji różnych ciekawych pomysłów.
Nasze panoramy wykonujemy profesjonalnym sprzętem renomowanych firm, w technologii HDR, co czyni ich jakość bezkompromisową. Nie boimy się też wysokości, zdjęcia mogą być wykonane nawet z 7m.

Wirtualne wycieczki, znane też jako wirtualne spacery lub wirtualne wizyty, powstają w efekcie połączenia ze sobą od kilku, czasem nawet do kilkuset panoram sferycznych z odpowiednią oprawą graficzną, tradycyjnymi zdjęciami, dźwiękami, opisami, systemem nawigacji, a nawet animacjami i filmami. Interaktywne elementy wycieczki mogą być też powiązane z zewnętrzną treścią za pomocą odnośników. Złożona w ten sposób prezentacja publikowana jest w technologii Flash, dzięki czemu jest kompatybilna z ponad 99,6% komputerów w sieci. Dzięki Wirtualnym Prezentacjom osoba odwiedzająca Państwa stronę ma możliwość kompletnego zwiedzenia prawdziwych obiektów nie ruszając się sprzed komputera.
Szczególnie chętnie z Wirtualnych Wycieczek korzystają hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, a także prywatni kwaternicy. Doskonale sprawdzają się one w branży gastronomicznej i rozrywkowej, a więc restauracje, puby, kluby, sale bankietowe i konferencyjne, wszelkie parki rozrywki i centra sportowe. Salony urody, SPA oraz gabinety odnowy biologicznej również zdają sobie sprawę jak skuteczna jest dziś atrakcyjna promocja swojego lokalu w internecie. Wirtualne Prezentacje stanowią idealną formę reklamy i realną możliwość pokazania w sieci efektów swojej pracy dla biur projektujących budynki, architektów i dekoratorów wnętrz, a także dla firm zajmujących się projektowaniem i aranżacją ogrodów. Wśród klientów zamawiających Wirtualne Wycieczki znajdziemy również muzea, galerie i urzędy miast, dla których autopromocja jest jedną ze statutowych działalności. Naturalnym odbiorcą Wirtualnych Prezentacji jest też, oczywiście, rynek nieruchomości.

WIZUALIZACJE 3D, PROJEKTOWANIE ARANŻACJI WNĘTRZ


Wizualizacje sprawdzają się wszędzie tam, gdzie trzeba przejrzyście ukazać ideę nieruchomości. Wizualizujemy zarówno istniejące już obiekty, jak i projektujemy aranżacje wnętrz lokali, które dopiero powstaną lub potrzebują renowacji. Projekty takie są szczególnie przydatne jako materiały reklamowe dla developerów, biur nieruchomości, firm remontowych i dekoratorów wnętrz, ale także dla wszelakich lokali komercyjnych chcących nowocześnie i atrakcyjnie ukazać wnętrza i/lub układy pomieszczeń w swoim lokalu. Dzięki temu, wspieramy także profesjonalny i innowacyjny wizerunek prezentującej je firmy.
Każdy szanujący się developer dba o odpowiednio atrakcyjne i czytelne materiały promocyjne dla swoich inwestycji często już na etapie deski kreślarskiej. W początkowej fazie realizacji bowiem oferuje się ludziom wyłącznie wizje i marzenia. Szczególnie teraz, w dobie przecen nowobudowanych lokali, warto zatem postarać się o to, by za wszelką cenę przyciągnąć klientów do swojej oferty, wyróżniając oraz pokazując ją realniej niż było to do tej pory możliwe, a przy tym atrakcyjniej niż konkurencja. Wizualizacje 3D, zarówno płaskie jak i interaktywne, ukazują klientom jasną wizję tego, na co przeznaczą swoje oszczędności, pomagając im podjąć trafną decyzję. Pamiętaj, profesjonalna reklama jest dźwignią handlu!

FOTOGRAFIA REKLAMOWA


Wszechobecność profesjonalnej fotografii reklamowej w dzisiejszym handlu i usługach zauważa chyba każdy. W dobie błyskawicznie rozwijającego się handlu w internecie, atrakcyjne pokazanie towaru już dawno stało się wymogiem i standardem. Nie każdy jednak potrafi samemu wykonać i obrobić zdjęcia tak, aby zachęcały klientów do oferowanego produktu lub usługi. Pstrykając amatorsko, traci się również sporo czasu, a efekty takich zabaw bywają... no cóż, różne. Profesjonalnym sprzedawcom potrzebna jest profesjonalna fotografia. Panoramo podejmuje się każdego wyzwania fotograficznego bez względu na jego charakter. Niezależnie od tego czy ma to być fotografia reklamowa komercyjna tj. produktów, wnętrz, nieruchomości, czy studyjna fotografia mody, glamour, portretowa, korporacyjna, czy też reportażowa albo ślubna, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jako nieliczni w tej branży, wykonujemy także interaktywne fotografie 3D! Nasze ceny ustalamy relatywnie do poziomu skomplikowania usługi i oczekiwań klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu tanią fotografię reklamową. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen, a w przypadku nieskomplikowanych zamówień, oferujemy Państwu również zdalną obsługę wysyłkową i kontakt oparty na wideokonferencjach. Zapraszamy do galerii naszych prac. Pamiętaj! Klient kupuje oczami!

ROZWIĄZANIA DEDYKOWANE DLA RYNKU NIERUCHOMOŚCI:


Wirtualne Prezentacje Nieruchomości
Przełomowa technologia w dziedzinie promocji nieruchomości online. Żadne inne dostępne dziś medium nie dorównuje im w skuteczności, dlatego na Zachodzie stały się już standardem w branży. Większość osób przegląda oferty nieruchomości z domu, za pomocą Internetu. Zwrócenie uwagi i przekonanie ich na tym etapie stanowi dziś prawie połowę sukcesu. Właśnie dlatego, Wirtualna Prezentacja pomaga szybciej znaleźć kupca lub najemcę, co w rezultacie oszczędza koszta i pomaga zarabiać. Reklama jest dźwignią handlu! Wirtualne Prezentacje doskonale wyróżniają ofertę! na tle tysięcy innych i znacząco zwiększają jej oglądalność, ponieważ pokazują całą nieruchomość wszystkim zainteresowanym, bez wychodzenia z domu! Umożliwiają także potencjalnym nabywcom oglądanie lokalu o dowolnej porze i tak często jak tego chcą, co również wpływa na ich ostateczną decyzję! Wykonywane przez nas prezentacje cechują się doskonałą jakością i szczegółowością! Oddają wnętrza w najdrobniejszych detalach, a dzięki swej ostrości oraz wiernej przestrzeni kolorów osiągają wysoki stopień realizmu, dbając jednocześnie o jak najbardziej atrakcyjne przedstawienie nieruchomości. Przenoszą potencjalnego nabywcę lub najemcę do realistycznej i w pełni interaktywnej wirtualnej przestrzeni, pozwalając na swobodne rozglądanie się wewnątrz i przechodzenie pomiędzy pomieszczeniami. Dzięki rozbudowanemu systemowi nawigacji, opartemu o plan lokalu 3D, oglądający doskonale orientuje się którą część lokalu aktualnie ogląda, a dzięki moźliwości przybliżania, oddalania i przesuwania obrazu, może zobaczyć nieruchomość z różnych kątów i perspektyw. Zapraszamy do obejrzenia zrealizowanych Wirtualnych Prezentacji w galerii.

Prezentacje Video-Slide i Prezentacje Filmowe

Alternatywą dla Wirtualnych Prezentacji Panoramicznych są wykonywane przez nas Prezentacje Video-Slide. Na podstawie przesłanych nam przez Klienta drogą elektroniczną materiałów, wykonujemy prezentację w postaci animowanego, interaktywnego pokazu zdjęć zlokalizowanych na planie lokalu 3D. Zarówno prezentacje panoramiczne jak i Video-Slide możemy dodatkowo opublikować w formie filmu video w formacie HD 720p. Duża liczba darmowych serwisów hostingujących filmy np. Youtube, Vimeo itp, na których prezentacje te mogą być darmowo umieszczane, znacząco zwiększa zasięg kampanii promocyjnej nieruchomości i innowacyjność biura. Większość czołowych portali-wyszukiwarek nieruchomości umożliwiają już "osadzanie" prezentacji video w publikowanych ofertach, a także umieszczanie videoprezentacji bezpośrednio, jako załącznik do oferty.

Hosting Wirtualnych Prezentacji

Wychodząc naprzeciw sugestiom naszych Klientów, oprócz możliwości publikowania naszych prezentacji bezpośrednio na Państwa stronach, zdecydowaiśmy się zaoferować również opcję darmowego utrzymywania ich na naszych serwerach. Dla tych z Państwa, którzy nie posiadają jeszcze własnej strony WWW zaprojektowaliśmy dedykowany interfejs "przechowujący" prezentację wraz z panelem edycyjnym szczegółów oferty. Dzięki nim, nasi Klienci nie muszą się już martwić technicznymi aspektami publikacji Wirtualnych Prezentacji w Internecie, a edycja opisu oferty przebiega szybko i intuicyjnie. By pokazać nieruchomość wszystkim, do zamieszczanych ogłoszeń wystarczy dodać wygenerowany na podstawie numeru oferty, krótki link do strony z prezentacją.
PANORAMO PLAYER
Pionierskie na rynku rozwiązanie reklamowe umożliwiające zarządzanie i lokalną prezentację ofert. Platformą wyświetlająca jest komputer podłączony do internetu i połączony z ekranem. Player obsługuje monitory komputerowe, telewizory LCD, a także projektory multimedialne. Dzięki umieszczeniu całości interfejsu w sieci zyskują Państwo możliwość zdalnego sterowania efektowną i efektywną zarazem, lokalną prezentacją swoich ofert wszędzie tam, gdzie znajdzie się podłączony do sieci komputer. Oznacza to potencjalnie nieskończoną liczbę miejsc, w których Państwa platformy, w dzień i w nocy, będą prezentować Państwa produkty lub oferty! Jest to nowoczesna i atrakcyjna forma budowania profesjonalnego i innowacyjnego wizerunku Państwa firmy, a także zwiększania rozpoznawalności marki wśród klientów lokalnych. Zobacz!
tlo-prawy-bok
 
Google Street View | Trusted - Rekomendowany Fotograf Google